Únor 2012

jestli mě opravdu miluješ - 1. kapitola

28. února 2012 v 19:05 | Nikí
no... slíbila jsem vám, že sem na blog zveřejním povídku na Ságu Stmívání.. pokud znáte Ságu Stmívání (stmívání, nový měsíc, zatmění, rozbřesk) ať znáte film, nebo knížku, tak.. tohle je vlastně to Stmívání trochu jinak..spíš dost.. jsou tam prostě více méně stejný postavy.. a jsou tam upíři a tak.. no přečtěte :)) doufám, že se vám to bude líbit... ale asi neumím moc dobře psát.. :D takže vás varuji - nic extra to nebude :P ale zkuste si to přečíst, nechci vás odradit! :D zajímá mě váš názor... UPŘÍMNÝ!! :) třeba klidně napište, že "tuhle postavu moc nemám ráda... a tuhle zase jo" a tak.. :D
Jelikož nemám hotovou jen 1., ale i 2. skoro 3., tak když pěkně poprosíte a budete mít zájem, tak vám dneska, nejpozději zítra přidám sem i 2. kapitolku :) tak jdeme na to..
V Novém měsíci od Stephenie Edward opustil Bellu. Nevrátil se ale tak, jako tomu bylo v Novém měsíci. Vrátil se až o několik desítek let později. Belle a i Edwardovi se tím život nenávratně změní. Bella se zamiluje... a všechno bude jinak. Pokud chcete vědět jak to bude s Bellou a Edwardem tak si to přečtěte :) připlete se mezi ně i někdo další? no... je to mnohem jinak než v Novém měsíci..
  1. kapitola - Konec
Poslední dobou jsem se cítila strašně. Edward se choval odtažitě a já neměla dobrý pocit... Přišlo mi, jako kdyby se něco mělo změnit, ale netušila jsem co....

"Odjíždím pryč, Bello..." řekl Edward.
"Jedu s tebou." pronesla jsem rozhodně.
"Ne.. to nemůžeš. Není to pro tebe vhodné místo."
"Pro mě je vhodné místo tam, kde jseš ty." řekla jsem klidně.
"Bello, já nechci, abys se mnou odešla."
"Ty... mě... nechceš?" zkusila jsem říct.
"Ne."
"No, tím se věci mění." Byla jsem překvapená, jak klidně a rozumně můj hlas zní.
"Ne." promluvila jsem teď jenom šeptem. "Nedělej to."
"Sbohem, Bello," rozloučil se tichým, rozhodným hlasem.
"Počkej!" vyrazila jsem ze sebe.

"Bello, klid, byl to jen sen." uklidňoval mě Charlie, když už po několikáté jsem řvala ze spaní. Bylo to příšerné.. byly to dva měsíce od jeho odchodu a noční můry neustávaly. Snažila jsem se na něj zapomenout, ale nešlo to.. trávila jsem více času s kamarády, ale i přesto se to nelepšilo. Už jsem nevěděla, co s tím udělat.
Ráno mě probudilo škrábání na okno, hrozně jsem se lekla. Netušila jsem, kdo to je.
"Otevři okno, prosím." poprosil neznámý hlas.
"Kdo jsi?" ptala jsem se zmateně. Slyšela jsem tichý smích.
"Jmenuju se Matt." Když se vyšplhal trochu výš, byl vidět jeho obličej. Byl to upír, to jsem věděla stoprocentně. Když jsem se koukla na jeho oči, oddechla jsem si. Měl je zlaté a ne krvavě rudé.
"Co tě sem přivádí?" zeptala jsem se s úsměvem.
"No přece ty." zasmál se mi. Netušila jsem o čem to mluví..
"Nějak... ti nerozumím." říkala jsem zmateně.
"Tak mě pusť dovnitř a já ti to vysvětlím." mrkl na mě.
"Fajn!"
"No, tak mluv.. šup šup, a nic nevynechej!" smála jsem se mu. Připadal mi hrozně povědomý, přišlo mi, že jsem ho někde viděla, ale nevěděla jsem kde.
"Bello... pamatuješ si mě?" jeho věta mě strašně zmátla. Po chvíli mi cvaklo i to, že zná moje jméno.. Tak proto mi příjde tak povědomý. Já ho dřív asi znala.
"Připadáš mi povědomý, ale netuším odkud."
"Když jsme byli menší, tak jsme si občas spolu hráli, když jsi bydlela s matkou. Už si vzpomínáš?" Když to řekl, tak se mi v hlavě objevily vzpomínky na něj. Vybavovala jsem si to hodně málo a tak nějak rozmazaně, ale přece jen aspoň trochu.
"Ano, něco se mi vybavuje. Jistě, řádila jsem s tebou na vlnách na lehátku!" smála jsem se.
"Furt jsi mi ale neřekl, proč si tady." mrkla jsem na něj.
"No, tak nějak.. řeknu ti to od začátku. Bydlel jsem nějakou dobu ve Phoenixu.. Před dvěma lety mě objevil upír. Byl to sice vegetarián, ale měl hroznou žízeň, a tak se neovládl a chtěl mě vypít. Jenomže, byl poblíž ještě nějaký upír, který byl s ním a ten ho ode mě odtrhl, ještě než mě úplně vysál. A tak jsem se přeměnil. Nechtěl jsem zabíjet lidi, občas jsem se samozřejmě neovládal, ale napadlo mě, že bych se mohl živit zvířecí krví. Víš no a tenkrát, když jsme jako menší spolu trávili čas, tak... měl jsem tě hrozně rád, zamiloval jsem se do tebe. Stýskalo se mi po tobě už od té doby, co jsi odjela sem do Forks. Doufal jsem, že tu pořád budeš a ty jsi byla. Chvilku mi trvalo, než jsem tě našel, ale přeci a teď jsem tu. Nevím, co ke mně cítíš ty a jaké upíry si tady potkala a jestli někoho máš, ale.. já tě miluju."
•DALŠÍ KAPITOLA

Alison Connan - 2012

26. února 2012 v 17:23 | Nikí |  Photoshoots 2012
Cher nafotila nový shoot... co na to říct?? je dokonalý!! :* ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zpět?

26. února 2012 v 15:05 | Nikí
ahojky... takže, no.. zřejmě už nemám zaracha..! ♥ takže.. dneska jsem dopřidala novinky (většinu), ještě musím doplnit staré appearances z tohoto roku... no, tak... jste rádi? :P ♥ :))


The Crush: Series 3 Episode 1

26. února 2012 v 14:30 | Nikí |  Gallery Others
tady jsou fotky z The Crush.. (3. serie, 1. epizoda) ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Leaving Blue Peter Studios in Manchester - 23.2. 2012

26. února 2012 v 14:18 | Nikí |  Candids 2012
fotky z této středy.. Cher opouštěla Blue Peter Studios.. :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

At The ITV Studios - 20.2. 2012

26. února 2012 v 13:57 | Nikí |  Candids 2012
Přináším vám fotky z pondělí... Cher vypadala naprosto úchvatně!!♥ :* ta mikina je prostě dokonalá :D♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.commini hiatus

22. února 2012 v 17:44 | Lens
Hlásím se s bohužel né moc dobrou zprávou. Nikí dostala zaracha na počítač. Takže tady nějakou dobu nebude. Cher má teď novinky, ale bohužel nwm jak to tady Nikí má doplněný...takže , doufejme že se tady zanedlouho objeví :)